Motointegrator - O nas

Motointegrator je on-line služba, ktorá prístupným a užívateľsky prívetivým spôsobom kombinuje nákup produktov so službami autoservisu. Inými slovami miesto, kde nakúpite diely alebo automobilové príslušenstvo a okamžite si dohodnete ich montáž v odbornom servise po celom Slovensku.

Máme vlastnú servisnú sieť Motointegrator - je ich už viac ako 60 po celom Slovensku a tak si klient môže vybrať ten najbližší.

Sme hrdí na to, že tovar odoslaný od nás príde k zákazníkovi do 24 hodín, už na druhý ďeň. Máme v ponuke viac ako milión produktov, čiže viac, ako ktokoľvek iný na trhu. Dodanie tovaru zabezpečujeme zdarma, jedinečným systémom osobného odberu v sieti Q-Service - najbližšie k Vám, s výhodami kamenného obchodu. Za tovar neplatíte vopred, až pri preberaní. Tovar môžete vrátiť aj reklamovať na odbernom mieste.

Motointegrator je projektom spoločnosti Inter Cars jedného z najväčších distribútorov automobilových dielov.

Krzysztof Soszyński Viceprezident Inter Cars S.A.

Motointegrator Racing Team

  • Seriál WRC
  • Šprint na 1/4 míle
  • Drift

Motointegrator je sponzorom a partnerom mnohých motoristických projektov, napríklad:

  • Pretekársky tím Castrol TRW MOTOINTEGRATOR
  • Bartka Ostałowskiego, ktorý následkom nehody stratil obe ruky aj napriek tomu získal pretekársku licenciu a preteká na driftových závodoch
  • Corvette VTG 4x4 - najrýchlejšieho auta v Európe, ktorý každoročne prekonáva rekordy na 1/4 míle.

Ako jedna zo značiek spoločnosti Inter Cars každoročne organizujeme množstvo motoristických aktivít pre našich zákazníkov. Zapájame sa do motošportu, osvety aj vzdelávania cez projekty ako Automechanik Junior

Ak záujem zúčastniť sa ktorejkoľvek aktivity spoločnosti Inter Cars skontaktuj sa s nami!